İnstagram Organik Takipçi Nasıl Gönderiyoruz?

Yaklaşık takipçi sayısı 3 milyonu bulan instagram hesaplarımızdan reklam ve hediye yoluyla sayfalarınıza gerçek türk takipçileri yönlendiriyoruz. Tamamen gerçek ve aktif olan takipçiler paylaşımlarınızı beğenmeleri durumunda orjinal like ve ürünlerinizi beğenmeleri durumunda satış gerçekleştirme ihtimaliniz yüksektir. 

Beğeni Yapacaklar mı?

Gönderdiğimiz takipçilerin tamamı aktif ve gerçek olduğu için beğeni yapma hikaye izleme yapmaları olağandır. Üstelik satış yapıyorsanız ürünlerinizi bile satın alabilirler!

Ne Kadar Düşüş Yaşayacağım?

Bunu belirlemek hayli bir zor olsada yaptığımız testlerde bu oranın çok fazla olmadığını gördük. 1 Ay boyunca yaptığımız testlerde 1.000 adet organik takipçi satın alan müşterilerimizin kaybı ortalama 100 takipçi olmuştur. Buna istinaden %10 oran diyebiliriz.

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilecek ?

1.000 Adete kadar olan siparişleri ortalama 1 günde 5.000 adette kadar olan siparişleri ortalama 3 gün içinde teslim ediyoruz.

Daha fazla merak ettiğiniz konu var ise canlı destek hattımızdan veyahut whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz, keyifli alışverişler dileriz.