Beğeni Yapacaklar mı?

Gönderdiğimiz takipçiler aktif kullanıcılardır. Eğer paylaşımlarınız hoşlarına giderse beğenebilirler.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Biz, sosyal medya ve çevrimiçi tanıtımda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip bir ajansız. Tutkulu olduğumuz bir şey varsa o da, insanlara sosyal medyada dikkat çekmek için yardım etmektir. Instagram ortaya çıktığından beri müşterilerimizle kusursuz bir ilişki kurduk ve bu ilişkiyi hergün birçok yeni müşteri ile devam ettiriyoruz.

İnstagram Takipçi Satın Almanın Faydaları Nelerdir ?

Instagram gibi yaygın şekilde kullanılan sosyal paylaşım platformlarında takipçi sayısı en önemli detaydır. Ne kadar instagram takipçi satın al uygulaması yapılmış ise o kadar yeni takipçiler beraberinde gelmektedir. Bir kişinin sizi takip etmesini istiyorsanız bakacağı ilk yer diğer takipçi sayınız olmaktadır.

Siparişim Kaç Dakika Teslim Edilecek ?

Sistemimizde yer alan tüm paketlerimizde maksimum süre olarak ne kadar sürede tamamlanacağı yazmaktadır fakat ortalama istisnai durumlarda (müşteri bazlı) siparişlerin teslimiyeti en geç pakette yazan süreyi 30 (otuz) dakika aşabilir. Satın aldığınız paket gönderilmeyecek durumda ise iade işlemleri tarafımızca işleme alınmaktadır.

Ödeme Bilgilerim Ne Kadar Güven de ?

Şirketimiz ödeme sistemlerin`de Paytr kullanmaktadır. 

Paytr, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur. 

Yasalar gereği kesinlikle müşteri kart bilgileri aracı siteler tarafından kaydı tutulamaz.

Aklınıza takılan her türlü soru, öneri siparis@gunaydinmedia.com  yada +90 (552) 280 37 34 numaralı whatsApp destek hattından ulaşabilirsiniz.